Měsíční program

Každý měsíc pro Vás v této rubrice bude uveden program vycházek na daný měsíc. 

Vycházky se konají za každého počasí. Na ně je potřebná objednávka, která se uzavírá 1 hodinu před započetím vycházky. Vaše objednávka musí být následně potvrzena od organizátora. Minimální počet lidí na vycházce je 5 osob (pokud není uvedeno jinak).

PROGRAM ŘÍJEN

Po stopách ježka v kleci

6
října
18:00

Vydáme do křivolakých uliček v okolí zrušeného kostela svaté Anny.

Více....

Zahrady pod Pražským hradem

13
říjen
17:00

Budeme mít skvělou příležitost podívat do jedinečných zahrad, které jsou chráněny UNESCEM. Navštívíme pět barokních zahrad italského typu.

Více....

Havlíčkovy sady aneb Grébovka

14
říjen
17:00

Navštívíme park inspirovaný italskou renesancí s fontánou a vodní kaskádou, jezírkem, pavilony, sochami a okouzlující umělou jeskyní.

Více....

Sapa tour – prohlídka „Malé Hanoji“

16
říjen
10:00

Vydejte se s námi do vietnamského velkoobchodního centra a tržnice, označované médii za město ve městě, působící od přelomu let 1999 a 2000 v areálu bývalého písnického masokombinátu a libušské drůbežárny v Praze.

Více....

Co se tady točilo? – Filmová Praha

21
říjen
17:00

Každou chvíli můžeme v Praze potkat filmový štáb. Pojďme se podívat po místech, které můžeme vidět v hollywoodských filmech, ale i v našich českých.

Více....

Vyšehrad a jeho slavný hřbitov Slavín

23
říjen
14:00

Když se řekne Vyšehrad, vybaví se nám také slavný hřbitov, kde jsou pohřbeni ti nej Země české. My se na vycházce vydáme hřbitov a Slavín podrobně prozkoumat

Více....

Tajemství pražských ulic a uliček – Staré Město

24
říjen
17:00

Mnohdy spěcháme a nevěnujeme čas věcem, které jsou kolem nás. My se projdeme Starým městem a budeme se dívat po jednotlivých domech a maličkostech, které jsme mnohokrát přehlíželi.

Více....